DJ Floo Cubano

DJ Floo Cubano

Dj @

Muzyka od zawsze była jego pasją. Adam swoją przygodę z muzyką i prowadzeniem imprez zaczął w wieku… 11 lat prowadząc imprezy na dyskotekach klasowych i szkolnych. W liceum grał muzykę na przerwach przez szkolny radiowęzeł, gdzie puszczał nagrane przez siebie sety muzyki trance, dance i house.

W tym samym czasie założył radio internetowe APMA w którym regularnie prowadził audycje z muzyką klubową. W wieku 19 lat zadebiutował na scenie grając z takimi gwiazdami jak: Peran Van Dijk, DJ 4 Strings (Jan De Vos), Kalwi i Remi (w tamtym okresie gwiazdy z pierwszych list przebojów w Polsce), DJ Insane, DJ Drum, DJ Martin. W późniejszym okresie swoją karierę zawodową związał z programowaniem, rezygnując z drogi DJ-a, jednak zawsze w jego życiu muzyka zajmowała jedno z pierwszych miejsc.

We wrześniu 2014 roku wyjechał na Kubę, gdzie “zaraził się” klimatem i muzyką latynoską, jednak zanim to dało o sobie znać minęło kolejnych kilka miesięcy. W okolicach wakacji 2016 zaczął swoją współpracę z Edem Szynszylem, u boku którego rozpoczął swoją przygodę z graniem imprez z muzyką latynoską. od tego czasu znany jest jako DJ Floo Cubano – ekspert od muzyki Latino Urbano: Reggaeton, Mambo Urbano, Merengue, Electro Latino, Pop Latino itp.


Jako jeden z nielicznych DJ-ów miksuje z wideoklipami. Jego niesamowite zdolności wyczuwania parkietu powodują, że parkiet jest zawsze pełen, a goście narzekają jedynie na to, ze nie ma kiedy odpocząć od tańca.