Gorączka piątkowej nocy z brazylijską muzyką na żywo

To już tydzień od czasu naszego brazylijskiego chillu w rytmie samby i bossa novy. Piątkowy wieczór i noc w warszawskim klubie SPATiF upłynęły bowiem przy dźwiękach brazylijskiej muzyki, granej oczywiście na żywo. Na powitanie zaprosiliśmy was na koncert polsko-brazylijskiego duetu Polka Nova.

Wielu z was zapewne pamiętało fenomenalny występ Polka Nova w czasie oficjalnego otwarcia festiwalu Bom Dia Brasil. Cudowny głos Sylvii i gitarowa wirtuozeria Rafaela sprawiły, że wszystkim udzieliła się ciepła i jakże czarująca atmosfera piątkowego wieczoru. A kiedy dołączył do nich Luciano Sant’Ana z Samba Soul, to na własnej skórze mogliśmy poczuć tę niepowtarzalną elektryzującą brazylijską energię. Sącząc beztrosko caipirinhę i caipiroskę w ogródku klubu SPATiF, ładowaliśmy baterie na noc z sambą pagode i sambą batucade. 

Tuż przed północą rozpoczęła się prawdziwa zabawa. Specjalnie dla Was na scenie klubu SPATiF wystąpiły nasze gwiazdy z Unidos de Bom Dia Brasil. Samba Soul, Rafael Valim, Senhor Efebo, Irek Martyniuk zagrali na żywo, wprowadzając nas w gorączkę piatkowej nocy. Całości wydarzenia dopełniła wyśmienita selekcja DJ-ska Senhora Efebo i Eda Szynszyla w klimacie samby i funku brazylijskiego. 

Cóż to był za wieczór i noc! Istna lawina energii, która zmiotła nas wszystkich na parkiet. Nic tak nie burzy krwi w żyłach, jak brazylijska muzyka, w dodatku na żywo. Zresztą zobaczcie sami! 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *