Dzień 2, czyli kameralny chill w rytmie bossa novy

Oficjalne otwarcie Festiwalu Bom Dia Brasil już za nami. W warszawskim klubie SPATiF odbyła się inauguracja 15 edycji tego największego w Polsce wydarzenia, poświęconego kulturze brazylijskiej. Byli z nami przedstawiciele placówek dyplomatycznych oraz osobowości ze świata kultury.

W trakcie ciepłego i kameralnego koncertu polsko-brazylijskiego duetu Polka Nova, mogliśmy poprzez muzykę poczuć brazylijską afirmację życia. Przygotowany poczęstunek przypomniał albo dopiero przybliżył nam smaki Brazylii. Zaś caipirinhe zabrały nas na gorące brazylijskie plaże, gdzie mogliśmy rozkoszować się nutą limonki i cukru trzcinowego w nieodłącznym towarzystwie cachaçy. Następnie na scenę wkroczyły zmysłowe tancerki samby, aby zakończyć wieczór z iście brazylijską energią.

Przed nami kolejne wydarzenia. Do klubu SPATiF zapraszamy ponownie w środę 7 czerwca o 18.00, na spotkanie z podróżnikami, którzy poznali Brazylię od podszewki i podzielą się z nami swoimi wrażeniami. Piątkowy wieczór również spędzimy w klubie SPATiF. Rozpoczniemy go od chillu w rytmie bossa novy w wykonaniu genialnego duetu Polka Nova, a o 23.00 rozkręci się prawdziwa zabawa w brazylijskich klimatach. Zapraszamy!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *